Burzenin SPORT CAMP

Brak miejsc!

Obóz w Burzeninie jest nastawiony przede wszystkim na przygotowanie zawodników do jesiennych rozgrywek ligowych MZPN.

Uczestnicy pod okiem trenerów będą pracować nad techniką, motoryką oraz mentalnością. Oczywiście nie zabraknie świetnej zabawy oraz innych niż piłka nożna rozrywek.

 

Dla Kogo:

Obowiązkowy dla zawodników grających w lidze oraz dla wszystkich chętnych chłopców i dziewczynek urodzonych w latach 2008-2015.

Uczestnicy będą podzieleni na grupy wiekowe, aby lepiej dopasować poziom trudności zajęć.

Liczba uczniów 100 dzieci + 9 osób z kadry: trenerzy, wychowawcy, kierownik

 

Miejsce Pobytu:

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „SPORTOWA OSADA” w województwie łódzkim – w miejscowości Burzenin. Turystów przyciągają tu malownicze krajobrazy i łagodny klimat. Ośrodek Sportowa Osada położony jest przy rzece Warta, mieści się na dużym, ogrodzonym i oświetlonym terenie w lesie sosnowym, z rozbudowanym systemem infrastruktury pełnym atrakcji. Ośrodek posiada bardzo bogatą infrastrukturę sportowo – rekreacyjną niepozwalającą się nudzić bez względu na pogodę. W ośrodku jest ochrona i opieka medyczna.

 

Termin:

20.08-28.08 (9 dni)

 

Transport:

Wyjazd – transport autokarem na trasie Warszawa – Burzenin.

Powrót – transport autokarem na trasie Burzenin – Warszawa.

 

Wyżywienie:

4 posiłki dziennie, śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad i podwieczorek serwowany. Zaczynamy od obiadu lub kolacji (zależnie od przyjęć grupy) w dniu zaliczenia, a kończymy karty w dniu wyjazdu, na drogę dzieci dostają suchy prowiant.

 

W obiekcie:

Sala gimnastyczna wyposażona w materace, pachołki, piłki, bramki oraz sprzęt do gry w unihokeja, sala gier (bilard, tenis stołowy, piłkarzyki), sala dyskotekowa wyposażona w sprzęt nagłaśniający i efekty (światła dyskotekowe, stroboskop, wytwornice dymu i baniek), pełnowymiarowe, drenowane boisko trawiaste do piłki nożnej z dwiema wbudowanymi dużymi bramkami oraz dwiema mniejszymi przenośnymi z atestem, uniwersalne, ogrodzone boisko ze sztuczną trawą przeznaczone do gry w piłkę nożną, boisko ze sztuczna nawierzchnią przeznaczone do gry w piłkę ręczną lub zamiennie na dwa korty tenisowe, trawiaste boisko do gry w kometkę i siatkówkę, wypożyczalnia sprzętu sportowego, wypożyczalnia rowerów górskich, dwie trasy linowe (dla dzieci młodszych i starszych), ścianka wspinaczkowa, wojskowy tor przeszkód, drewniana, zadaszona altana, strzelnica pneumatyczna, plac zabaw ze zjazdem linowym, piaskownicami, huśtawkami, zjeżdżalniami i domkiem na drzewie, tor quadowy, spływy raftingowe, drewniany szałas grillowy, miejsce na ognisko z ławkami, basen kryty, letni basen, kawiarenka oraz cztery niestrzeżone parkingi dla Gości.

 

Baza noclegowa:

Pokoje 3 i 5 osobowe z łazienkami i WC

 

Co czeka uczestników – proponowany program i atrakcje:

Treningi piłkarskie na boisku z naturalną nawierzchnią

Mecze Kontrolne

Treningi motoryczne

Treningi siłowe

Treningi mentalne

Spotkanie z dietetykiem oraz psychologiem

Analizy meczowe

Odprawy taktyczne

 

A także:
Turnieje, gry i zabawy, konkursy

Ścianka wspinaczkowa

Park linowy

Gra miejska w terenie

Ognisko z pieczeniem kiełbasek

Dyskoteka

 

Kadra:

Kadra trenerska KS GROM – certyfikowani trenerzy UEFA B i A

Wychowawcy i pedagodzy z uprawnieniami MEN

Wykwalifikowana opieka medyczna

Kierownik wypoczynku z uprawnieniami MEN

 

 

Uczestnicy mają zapewnione:

Noclegi i wyżywienie.

Opieka wychowawców.

Obiekty sportowe.

Transport autokarowy.

Bilet wstępu na wycieczkę.

Ubezpieczenie.

 

Specjalnie dla naszych Rodziców codzienna foto-wideo relacja na Facebooku KS GROM PRO – polub nas już dziś!  https://www.facebook.com/ksgrompro/   oraz  https://www.facebook.com/suncamppl/