O nas - Stowarzyszenie Grom
organizator kolonii nad morzem

Naszą misją jest tworzenie wartościowej, interesującej oraz bezpiecznego wypoczynku  dla dzieci i młodzieży. Nasze kolonie nie są stratą czasu. To możliwość zdobycia nowych umiejętności, ale także wiadomości, pogłębiania zainteresowań i poznania nowych kolegów i koleżanek. To również wędrówki i kontakt z mazurską przyrodą oraz aktywny wypoczynek. To przygoda i wspomnienia do końca życia.

„Sun Camp” jest organizatorem wypoczynku dla dzieci we współpracy ze Stowarzyszeniem Grom w okresie ferii zimowych oraz wakacji organizujemy obozy oraz kolonie językowe, rekreacyjno-wypoczynkowe oraz sportowe dla dzieci.  Organizacją zajęć poza szkolnych dla dzieci zajmujemy się od 1998 roku, w tym okresie zorganizowaliśmy kilkadziesiąt wyjazdów, obozów.  

W naszych szeregach pracuje bardzo doświadczeni i bardzo dobrze wykształcona kadra, posiadająca kwalifikacje wychowawców kolonijnych i kierowników kolonii oraz szereg innych uprawnień pedagogicznych,  są to między innymi nauczyciele, pedagodzy, psychologowie, wykładowcy, lekarze, trenerzy i instruktorzy sportowi, między innymi: dr filologii angielskiej Dorota Domalewska, nauczyciel i trener pro Krzysztof Protazy i Piotr Dziuba, menager sportu Piotr Golian, pedagog Janusz Domalewski.

Nasze obozy są rejestrowane w kuratorium, posiadamy wszystkie wymgane i niezbędne zgody do organizacji wypoczynku dla dzieci.

„Sun Camp” organizuje kolonie letnie dla dzieci i młodzieży oraz kolonie zimowe dla dzieci i młodzieży. Działamy wspólnie ze Stowarzyszeniem Grom. Zapewniamy naszym podopiecznym aktywny wypoczynek połączony z możliwością pogłębiania zainteresowań, treningami judo, uczestnictwem w kursach, treningi piłki nożnej atrakcje takie jak np. spływ kajakowy, czy park linowy, jak też możliwość poznania nowych kolegów i koleżanek oraz zawierania przyjaźni na wiele lat.

Zapewniamy nie tylko bardzo bogatą ofertę, związaną z wyjazdami na kolonie dla dzieci i młodzieży, ale również wykwalifikowaną kadrę opiekunów, specjalizującą się od prawie dwóch dekad w pracy z grupami wiekowymi 4-18 lat.

„Sun Camp” organizuje:

Ferie zimowe dla dzieci

Ferie zimowe dla młodzieży

Kolonie językowe

Campy sportowe dla dzieci/ Obozy sportowe dla dzieci

Campy sportowe dla młodzieży/ Obozy sportowe dla młodzieży

Letnie obozy dla dzieci i młodzieży (sportowe, językowe, rekreacyjno-wypoczynkowe)

Cechuje nas nie tylko wykwalifikowana, ale również doświadczona kadra. Zajmujemy się organizacją zajęć pozaszkolnych od 1998 roku, a więc prawie od dwudziestu lat! W tym czasie zorganizowaliśmy ponad sto wyjazdów i obozów.

W naszych szeregach pracują opiekunowie posiadający kwalifikacje wychowawców kolonijnych i kierowników kolonii oraz mający szereg innych uprawnień pedagogicznych. Są to między innymi: nauczyciele, pedagodzy, psychologowie, wykładowcy, lekarze, trenerzy i instruktorzy sportowi jak np.: dr filologii angielskiej Dorota Domalewska, nauczyciele i trenerzy pro Krzysztof Protazy i Dariusz Bajorek, menedżer sportu i pedagog Piotr Golian, pedagog Janusz Domalewski.

Posiadamy wszystkie wymagane i niezbędne prawne zgody do organizacji wypoczynku. Nasze obozy dla dzieci i młodzieży są rejestrowane w kuratorium.

Dzięki naszemu doświadczeniu i kwalifikacjom zapewniamy kolonie dla dzieci i młodzieży na najwyższym poziomie.

„Sun Camp” to znakomita przygoda i wspomnienia do końca życia oraz atrakcyjne pamiątki: medale i puchary oraz inne trofea sportowe.